Projekti

4. okrugli stol "OKVIRI DJELOVANJA SOCIJALNOG DIJALOGA U NESIGURNIM UVJETIMA RADA"

4. okrugli stol
28. stu 2019.

OKVIRI DJELOVANJA SOCIJALNOG DIJALOGA U NESIGURNIM UVJETIMA RADA

Uvodničar okruglog stola biti će Ivana Lojo, dopredsjednica Sindikata kabinskog osoblja zrakoplova, dok će partneri iz projekta i pozvani gosti slobodno iznositi svoja stajališta.

Gosti - panelisti/ce 1. Marta Franjić, članica Sindikata kabinskog osoblja 2. Jakov Babić, viši pravni savjetnike Hrvatske udruge radničkih sindikata  3. Darko Šutić, dopredsjednik Hrvatskog sindikata telekomunikacija 4. Petra Ivšić, članica Sindikata novinara Hrvatske 5. Jadranka Klekar, predsjendica Samostalnog sindikata uslužnih djelatnosti Hrvatske i 6. Tomislav Kiš, glavni tajnik Novog sindikata .

VIDEO S OKRUGLOG STOLA: