19. radničke športske igre grada Zagreba

12. lip 2019.

Novi sindikat uz pokroviteljstvo Grada Zagreba i ove godine tradicionalno organizira Radničke športske igre Grada Zagreba . Za sudjelovanje na 19 . Radničkim športskim igrama Grada Zagreba poziv upućujemo sindikalnim podružnicama u tvrtkama koje djeluju na teritoriju grada Zagreba, bez obzira kojem sindikatu i kojoj sindikalnoj središnjici pripadaju. Igre se održavaju bez sindikalnih i političkih govora . Cilj je ostvariti veliko športsko i zabavno međusindikalno druženje .

Igre će se održati u subotu 15 . 6. 2019 . godine na Južnoj strani Jarunskog jezera, u vremenu o d 9,00 – 18,00 sati .