Ponovni izbori u Zagrebačkom Holdingu

11. ožu 2024.

Budući da izbori za radničko vijeće i povjerenika za zaštitu na radu koje smo organizirali krajem studenog nisu bili važeći zbog nedovoljnog broja glasača, ponavljamo inicijativu i obavještavamo naše članove da je Novi sindikat podnio Prijedlog za utemeljenje prvog radničkog vijeća i izbor povjerenika radnika za zaštitu na radu. Također, ponovno sazivamo skup radnika.

Skup radnika bit će u ponedjeljak 18. ožujka 2024. s početkom od 14:00 sati u Zagrebu, lokacija Zagrebački Velesajam, Avenija Dubrovnik 15, u prostoriji „KONGRESNA DVORANA“ sa sljedećim dnevnim redom:

1. Prijedlog za utemeljenje prvog radničkog vijeća i izbor Povjerenika radnika za zaštitu na radu
2. Imenovanje izbornog odbora za provođenje izbora prvog radničkog vijeća
3. Imenovanje izbornog odbora za provođenje izbora povjerenika radnika za zaštitu na radu

Pozivamo naše članove da se odazovu skupu.